HAKKIMIZDA

TANSEL SEZER İNŞ. Altyapı, Yağmu rsuyu,atık su drenaj ve altyapı sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet vermektedir. Firmamız en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sahalarını her geçen gün daha da genişletmektedir.

Bu doğrultuda firmamız; yenilikçi, sürdürülebilir, ekonomik ve çevre dostu üstün nitelikli çalışmalar ortaya çıkarmıştır. Firmamız gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla kısa sürede, hizmet verdiği alanda aranılan firma olmayı başarmıştır. TANSEL SEZER İNŞ. bilgiden güç doğacağı ilkesinden yola çıkarak gerçekleştirdiği her projeye çağdaş bakış açısıyla yaklaşır. Bu bakış açısı ve geçmiş deneyimleri neticesinde de firmamız, her geçen gün gücüne güç katmaktadır. TANSEL SEZER İNŞ. altyapı, ticari itibarını, güvenirliğini, ve prestijini; mükemmel bir işbirliğine dayalı takım ruhunu, projenin özüyle bütünleştirerek çalışması sonucunda kazanmıştır.

TANSEL SEZER İNŞ., benimsediği müşteri odaklı yaklaşım ile müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine ve topluma katma değer yaratmayı hedeflemektedir. Firmamız kendine seçtiği bu hedefle, müşterilerinin beklentilerini mümkün olan en üst düzeyde karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır. Fİrma, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön plana alan ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla hizmet vermektedir.

Firmamız uzun süreli ve kalıcı ilişkiler kuran, kendini geliştiren ve çözüm üreten müşterilerinin hedef koymuştur. Bu itibarla altyapı sektöründe güvenilir, rekabetçi ve operasyonel mühendislik, firmamızın en temel amacıdır.